In het schooljaar 2017-2018 is het team als volgt samengesteld:

Wanneer u een van de medewerkers een e-mail wilt sturen klikt u op de naam.






 


Managementteam


Adam Altena
directeur


Laura Rozendaal
adjunct-directeur (ma t/m vr)




Groepsleerkrachten


Lisanne van der Kruk
groep 1/2a (ma t/m vr)

Daphne Kremers
groep 1/2c (ma t/m vr)



Irene Meus-Scholberg
groep 1/2d (do/vr)




Patricia Visser-Rapati
groep 1/2b (wo en do-ochtend)
Intern begeleider (gr. 1/2-3)


Rene Meeuwisse
groep 3a (di/wo/do/vr)
coördinator onderbouw


Tess Vermeulen
groep 4b (ma/do/vr)



Wieneke Oomen
groep 4a (ma/di/wo/vr)


Mirjam Franken
groep 5a (ma/vr)
SEW-coördinator (di en wo)


Astrid Sijben
groep 5a (di t/m do)
IB-er groep 8


Floor van der Noordt
groep 5b (di/do/vr)
coördinator bovenbouw


Jurgen de Kok
groep 6a (ma t/m vr)

Bainca Smid
groep 6b (wo/vr)
ondersteuning en vervanging (ma/di/vr)



Ginny de la Croix
groep 7a (ma/di/vr)



Jerrine Vermeulen
groep 7b (ma/di/wo)



Liesbeth Bakker-Wesseling
groep 8b (ma) groep 8a (do) alg. vervanging (vr)




Vakleerkrachten en zorgmedewerkers


Koos Verhage
Vakleerkracht muziekonderwijs groep 4 t/m 8 (wo/do/vr)

Rosa van Kleef
Vakleerkracht muziekonderwijs groep 1/2 en 3 (ma en di)




Martje van Wijk
Vakleerkracht beeldende vorming (di/wo/do/vr)


Els Koperdraat
Remedial Teacher (ma/di/do/vr)



Monique van Gils-Spoor
Onderwijs-assistent groep 4 (ma, di, do, vr)
begeleiding zorgleerlingen
administratie




John Meier
Schoolmedewerker (ma t/m vr)

.


Femy Verspaandonk
Intern begeleider 4 t/m 7 (wo, do, vr)


Natalie van der Veen-Boelhouwer
coördinator kwaliteitszorg (di, do)







Chantal Amoureus

groep 1/2 f (di/wo/do/vr)



Suzanne Pels
groep 1/2b (ma/di-ochtend/do/vr]
gedragsdeskundige (di-middag)


Eline Yperlaan
groep 1/2d (ma/di/wo)
taalontwikkeling kleuters en ondersteuning (vr)


Iris Mooijman-van der Lubbe
groep 1/2e (ma t/m vr)
rekenontwikkeling kleuters (vr)


Eveline Kuijpers-Jacobs
groep 3a (ma)
kleuter RT (di)


Daphne Laarman
groep 3 b (ma/wo/do/vr)
coördinatie identiteit en groepsvorming (di-middag)
kleuter SEW (di-ochtend)


Kelly Hanegraaf
groep 3b (di),
orthopedagoog (ma/wo/do/vr)




Elly de Croon-van Holsteijn
groep 4b (di/wo)
coaching en begeleiding (wo-middag)



Anneke Meier-Wortel
groep 5b (ma/wo)
ondersteuning (vr)

Julia Baak
groep 6b (ma/di/do)


Bas Pellekoorn
groep 7a (wo/do/vr)
taalcoördinator (vr)


Roos van der Niet
groep 7b (do/vr)
ICT-coördinator (wo)

 


Robbert Geertsen
groep 8b (ma/di/wo/vr)
rekencoördinator (do)




Marianne de Vries-van der Meer
groep 8a (di/wo/do/vr)




Eva van Amelsvoort
vervangende leerkracht








Marianne van Rijn
vakleerkracht bewegingsonderwijs (di/wo/do)
gedragscoördinator (ma, vr)
VSD-coördinator


René de Roo
vakleerkracht bewegingsonderwijs (ma/vr)




Maureen Bakas
Onderwijs-assistent groep 3 (ma t/m vr)
begeleiding zorgleerlingen


Floor van der Vegt
Schoolmaatschappelijk werk (do)